Skialpaktual - sezóna začala

02.12.2010
skialpaktual-sezona-zacala

          Konečne! Tento rok sme na prvé kroky po snehu čakali trochu dlhšie ako zvyčajne, ale dúfame že už to takto zostane až do jari. Dnes sme našu sezónu oficiálne naštartovali aj my v Tatranskej Lomnici výšľapom na Čucoriedky. Zďaleka sme neboli prví, vieme, že nažhavené šlapky už pár dní šliapu na prášku...

Otestovali sme aj nové Mega-parkovisko, ktoré nie je ešte zďaleka dokončené. Pokecali s kamarátmi z vlekov a zistili... no nebudem predbiehať, nechajme sa prekvapiť. Zajtra by mali stredisko spustiť.

Dúfam, že sa bude dať túto zimu šliapať aj mimo ziazdoviek a naša rubrika Skialpaktuál bude nabitá čerstvými informáciami z doma i z Álp...

 

M.Bartoň

 

Fotky Skialpaktual - sezóna začala

Diskusia

RE: Skialpaktual - sezóna začala
Rišo 12.12.2010
Dnes pripadlo na Skalnatom 30 cm prachu, pod ním ľad, dá sa zlyžovať bez škrabanca až dole. Sedlo bolo lyžovateľné už min. týždeň, teraz treba chvíľu počkať, podmienky sú na lavínovú 3-ku.

RE: Skialpaktual - sezóna začala
Rišo 16.12.2010
Už je zlyžovaná aj Francúzska mulda, do sedla ide luxusná stopa. Vietor vyrobil kôru, miestami odkryl ľadový základ a niekde ostal aj prašan - taká všehochuť... Od Skalnatého dole je to rozlyžované, na štart začali púšťať novú 6-sedačku.

RE: Skialpaktual - sezóna začala
Riso 04.01.2011
zjazdovka Skalnaté pleso-Čučky je komplet zasnežovaná a zratrakovaná (nová trať). V nedeľu zakryli posledné šutre/konáre a je to luxus :)

TOP Partneri

https://www.sloger.sk Eshop davorin.sk www.adamsport.eu Eshop davorin.sk JM SPORT Adam Sport - Kreuzspitze GT

Podpor Vetroplacha

Odporúčame vidieť

Partneri